Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak jesteś taki mocny to zajdź na komendę walnij policjanta w łeb i powiedz to co napisałeś. Takie hejterskie frajerzy i cipki jak ty są tylko mocni anonimowo  i  tylko w internecie :D  Zamiast tu hejtować  to cwelu  Dzisaj w nocy odchyl kołdrę matce jak będzie spała i powąchaj czy jej z pochwy nie śmierdzi  :lol:  :lol:  Wracając do tematu policjanci powinni nosić broń nawet po służbie i tak jak w USA strzelać do śmieci takich jak ci wyżej wymienieni.
Ha ha ha racja !!! Matki tych 15 ścierw wysterylizować aby więcej takich patologicznych bękartów nie upęgły. A ojcom jajca powycinać ja warchlakom. Te ścierwa mają już zje***e geny więc ich też poddać promieniowaniu aby byli bezpłodni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czy Ty również dostrzegasz fakt, że latach 2005-08 tzn. do momentu jak zaczęło się wszystko pie.rzyć w gospodarce, zaczęło rosnąć bezrobocie był święty spokój i było bezpiecznie...       wraz z narastaniem kryzysu i bezrobocia zaczęło się to co było w latach 1991-2003 - totalny bandytyzm i dzicz, totalne łapówkarstwo i kumoterstwo, nagle znowu trzeba było dać w łapę żeby dostać etat państwowy...     czy dając uprawnienia policji takie jak w USA, gdzie każdy może mieć broń palną nawet taki "poliszadam28" wyleczymy się z bandytyzmu na ulicach? obawiam się, że nie!     bo bandytyzm rośnie wraz z pogarszaniem się warunków gospodarczych - patrz Rosja czy Ukraina niby policja może tam za.bać każdego, ale i tak ludzie którzy nie mają nic do stracenia robią głupstwa, bo im nie zależy czy dostaną kulę w łeb, skoro... i tak praktycznie nie żyją, nie mają szans na rozwój... a tylko wegetują....     trzeba zwalczać przyczyny patologizowania się społęczeństwa, a nie skutki inaczej będzie to studnia bez dna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dwa slowa, nic wiecej ?? i kto tu jest idiota jezeli nie ma wlasnego zdania, tylko zadaje glupie pytania ??
  Pytania nigdy nie są głupie - głupie mogą być jedynie odpowiedzi...   Co do meritum: zapytałem, otrzymałem odpowiedź i już wiem, że prowokatorem nie jesteś. A zatem: idiota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jesteś taki mocny to zajdź na komendę walnij policjanta w łeb i powiedz to co napisałeś. Takie hejterskie frajerzy i cipki jak ty są tylko mocni anonimowo  i  tylko w internecie :D  Zamiast tu hejtować  to cwelu  Dzisaj w nocy odchyl kołdrę matce jak będzie spała i powąchaj czy jej z pochwy nie śmierdzi  :lol:  :lol:  Wracając do tematu policjanci powinni nosić broń nawet po służbie i tak jak w USA strzelać do śmieci takich jak ci wyżej wymienieni.
Niech lepiej nie wącha bo zapewne jebie śledziem :D  :D  :D  Jak synek  patologiczne ścierwo to matka też pewnie myję się tylko na Wielkanoc i Boże Narodzenie.  :P  Tych 15- stu  cweli powiesić w centrum Chełma i  obdzierać na żywca ze skóry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kogo wy "utrzymujecie", skoro wiekszosc "ziomow" z pod znaku "chwdp" to wiecznie bezrobotni, pozbawieni wyksztalcenia ludzie z marginesu :) :)
  Eeee - nie przesadzaj! Jak chodzą na dwóch nogach - to od razu "ludzie"! Ludzie to mają trzycyfrowe IQ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jesteś taki mocny to zajdź na komendę walnij policjanta w łeb i powiedz to co napisałeś. Takie hejterskie frajerzy i cipki jak ty są tylko mocni anonimowo  i  tylko w internecie :D  Zamiast tu hejtować  to cwelu  Dzisaj w nocy odchyl kołdrę matce jak będzie spała i powąchaj czy jej z pochwy nie śmierdzi  :lol:  :lol:  Wracając do tematu policjanci powinni nosić broń nawet po służbie i tak jak w USA strzelać do śmieci takich jak ci wyżej wymienieni.
BUCU !!!  Tu nie Ameryka !! tu jest DZIKI KRAJ gdzie obywatel nie może mieć giwery pod poduszką,w Ameryce CIOTO jest inaczej to i policja inna i działania adekwatne do danej sytuacji, gdzie to nasze kociarstwo porównywać do tamtego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czy Ty również dostrzegasz fakt, że latach 2005-08 tzn. do momentu jak zaczęło się wszystko pie.rzyć w gospodarce, zaczęło rosnąć bezrobocie był święty spokój i było bezpiecznie...       wraz z narastaniem kryzysu i bezrobocia zaczęło się to co było w latach 1991-2003 - totalny bandytyzm i dzicz, totalne łapówkarstwo i kumoterstwo, nagle znowu trzeba było dać w łapę żeby dostać etat państwowy...     czy dając uprawnienia policji takie jak w USA, gdzie każdy może mieć broń palną nawet taki "poliszadam28" wyleczymy się z bandytyzmu na ulicach? obawiam się, że nie!     bo bandytyzm rośnie wraz z pogarszaniem się warunków gospodarczych - patrz Rosja czy Ukraina niby policja może tam za.bać każdego, ale i tak ludzie którzy nie mają nic do stracenia robią głupstwa, bo im nie zależy czy dostaną kulę w łeb, skoro... i tak praktycznie nie żyją, nie mają szans na rozwój... a tylko wegetują....     trzeba zwalczać przyczyny patologizowania się społęczeństwa, a nie skutki inaczej będzie to studnia bez dna
Dlatego Tusk razem z tym czerwonym,konfidenckim łajnem musi odejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze - szkoda, ze kosztem gościa ale BARDZO DOBRZE!! To kolejny kamyczek do ogródka ustawodawcy i z kazdym takim kamyczkiem zbliżamy się do zmiany przepisów o użyciu broni na wzór amerykański... co daj boże amen! Jeszcze kilku takich rozwydrzonych matołków i w końcu dojdzie do w Polsce do wprowadzenia starej, teksańskiej zasady: "najpierw strzelaj - potem pytaj, jesli nie trafisz!"
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko jedna kara - bezwzględna odsiadka dla baranów mocnych w grupie a w pojedynkę robiących pod siebie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsiowe ćwoki i tyle. Takich tylko do kamieniołomów o suchym chlebie i wodzie. I z 5 razy dziennie profilaktycznie łomot po łbach.
Na wsi takich głupoli nie ma. Miasto wyhodowało sobie ich i miasto niech ich sobie dalej wychowuje. Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli 15 osób rzuca się na jedną osobę i zadaje jej uderzenia rękoma, nogami, uderzając po całym ciele, w opisany sposób, to jaka powinna być kwalifikacja, przecież by zabić nie musi jedną osobę okładać aż 15 osób, przy takim działaniu ze strony sprawców trudno jest mówić o wyłącznie pobiciu, czy koniecznie musi być skutek by ew. przyjąć taką kwalifikację jaka wynika z działanie sprawców, bo działanie ich zmierza do jednego, do pozbawienia życia, jeżeli chcę komuś dać w ryj to walnę go raz i tyle - ale w tym Kraju to szkoda gadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jestem policjantem ale 100 razy bym się zastanowił czy w takiej sytuacji przewagi liczebnej zwracać uwagę.Nie lepiej by było zadzwonić po kolegów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważasz, że zabawa w strzelanego, kto szybszy ten lepszy, strzelaniny w szkołach - to godny wzór do naśladowania? A co jak nie będziesz tym szybszym rewolwerowcem? Pamiętaj, że bandyci też będą mieli wówczas, jak w USA, łatwy dostęp do broni. O wiele łatwiejszy niż teraz, bo po prostu Ty ją kupisz, a oni Tobie zabiorą.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci powinni mieć zawsze przy sobie broń na kule rozrywające z farbą nie zmywalną  i strzelać do bandziorów a na słóżbie strzelać ostrymi kulami do zwyrodnialców i chuliganów jak do wściekłych psów i po jądrach po kolanach a jak nie pomoże to w łeb hahaha , wyczyścić społeczeństwo i skonczą się problemy z napadami ,zabójstwami i kradzieżą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jestem policjantem ale 100 razy bym się zastanowił czy w takiej sytuacji przewagi liczebnej zwracać uwagę.Nie lepiej by było zadzwonić po kolegów?
Najlepiej to by było wyciągnąć AK- 47 i wystrzelać te wszystkie dresiarskie szumowiny. Dlatego trzeba zalegalizować broń jak w Teksasie w USA. Wtedy każdy obywatel mógłby strzelać do takich agresywnych dresów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PATOLOGIA i tyle...cwaniaczki jebane ....jak tacy odwazni to czemu w grupie gościa kopali...osrajduchy  i szmaciarze  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem byłym policjantem. Nigdy bym nie podjął interwencji nawet w mundurze gdybym widział przewagę agresorów. Powiadamiamy dyżurnego i interwencję podejmujemy gdy mamy wsparcie. W tym przypadku widać niedouczenie interweniującego policjanta. Ciężko jest mi to stwierdzić publicznie ale dzisiaj większość policjantów jest niestety niedouczonych albo czują się kowbojami a rak wiedzy nadrabiają cwaniactwem lub chamstwem. Niestety posiadanie legitymacji policyjnej nie obrani przed takimi osiłkami. Policjant w takiej sytuacji musi myśleć co robi  a interwencja żeby była skuteczna musi być przeprowadzona sprawnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyroki w zawieszeniu i z uśmiechami na twarzach łodzi Polacy wracają do domów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem byłym policjantem. Nigdy bym nie podjął interwencji nawet w mundurze gdybym widział przewagę agresorów. Powiadamiamy dyżurnego i interwencję podejmujemy gdy mamy wsparcie. W tym przypadku widać niedouczenie interweniującego policjanta. Ciężko jest mi to stwierdzić publicznie ale dzisiaj większość policjantów jest niestety niedouczonych albo czują się kowbojami a rak wiedzy nadrabiają cwaniactwem lub chamstwem. Niestety posiadanie legitymacji policyjnej nie obrani przed takimi osiłkami. Policjant w takiej sytuacji musi myśleć co robi  a interwencja żeby była skuteczna musi być przeprowadzona sprawnie.
widać że policjantem to ty byłeś tylko na papierze przypomnij sobie rote ślubowania a potem otwieraj paszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO "były glina" widać że policjantem to ty byłeś tylko na papierze przypomnij sobie rote ślubowania a potem otwieraj paszcze.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...